פרגולות עץ ומחסנים לגינה

פרגולות עץ

פרגולות עץ מעוצבות כך שיצרו כמות מרבית של צל ליושבים מתחתה, שייהנו מהגינה. הפרגולות בנויות מעץ גושני או מעץ אלון מאסיבי ונתמך על קורות מאסיביות המסוגלות לשאת את משקל העץ. יש לחשב מראש את המשקלים כך שלא יוצר מצב שהפרגולה תיפול עקב כך או עקב חוסר יציבות בשעת סערה בחורף.
חשוב שהזמנת פרגולות עץ תתבצע אצל איש מקצוע שקיבלתם עליו חוות דעת חיובית על המקצועיות שלו ועל אופן ההתנהלות שלו לאורך הפרויקט ועד סיומו. אדם מיומן המתמחה בהתקנת פרגולות ועוסק בכך שנים רבות יבצע עבודה מצוינת ובטיחותית.
תופעת פרגולות עץ תפסה בשנים האחרונות תאוצה רבה ואפשר לראות כמעט בכל גינה פרטית או ציבורית פרגולות יפהפיות המעניקות צל רב למשפחות ולמבקרים בגינות הציבוריות. המטרה היא לאפשר לציבור ליהנות מיופיין של הגינות המטופחות, מהריחות המופצים על ידי הפרחים היוצרים פיסת טבע באמצע העיר.
רכישת פרגולות עץ על פי תכנון שביצע מעצב הפנים, מאפשרת למשפחות לשהות פרקי זמן ארוכים יותר בגינה וליהנות ממנה. הפרגולה מעניקה צל רב וכדי להגביר את הנינוחות אפשר להתקין בה גם מאוורר תקרה וכך נהנים ממשבי רוח ומבריזה ללא הפסקה.

מחסנים לגינה

בעלי בתים פרטיים זקוקים למחסנים לגינה . ניצבות בפניהם כמה אפשרויות לרכישת מחסנים. האופציה המומלצת היא מחסנים מעץ כיוון שהם חזקים במיוחד עמידים בפני מזג האוויר הן החם והן הסוער ומאפשרים לאחסן בהם את כל הציוד המיותר הקיים בבית.
כדי שתהיה גינה מטופחת, צבעונית וריחנית זקוקים הגננים לציוד רב. הדרך הנוחה היא לאחסן את הציוד במחסנים לגינה שבתוכם מתקינים מדפים רבים וכך מניחים באופן מסודר את כל הציוד כך שיהיה קל לשלוף אותו בעת הצורך. כלי גינון, מכסחת דשא, חומרי דישון, אדמה וכו' .
מחסנים לגינה אפשר לקנות במחסני עץ. ההיצע הוא רחב, מחסנים בגדלים שונים היוצרים התאמה מקסימלית לכל גינה ולכל מגרש. אפשר להתקין אותו באחת מהפינות וכך הוא לא מפריע להתנהלות בגינה והילדים נהנים מהמרחבים.
מעצבי הפנים ממליצים על רכישת מחסנים לגינה כדי שכל הציוד הלא נחוץ יאוחסן שם ולא יהיה עומס של ציוד בבית. המחסנים משמשים לאחסון כלי גינון, מכסחת דשא וציוד אישי שיש בו צורך לעתים נדירות יחסית כמו ציוד לתחביבים, אופניים, דייג, אוהל ופריטים לטיולים ולקמפינג.
איטום מרפסת