מחסן גינה ומדרגות עץ

מחסן גינה

אחזקת גינה הכוללת דשא, עצים, צמחיה ופרחים מצריכה גם שימוש בציוד רב כמו מכסחת דשא, כלי גינון כמו מגרפה מעדר מזמרה ועוד . קיים צורך בסיסי במקום אחסון כדי שהכלים לא יתקלקלו בשמש היוקדת ובגשם. אחד הפתרונות הוא רכישת מחסן גינה המותאם לכל כמות הציוד.
מחסן גינה מוצב בחלק הרחוק של החצר כדי שלא יפריע למרחב הפעילות המשפחתי . רק בעת הצורך מגיעים אליו ושולפים את הציוד הנדרש כמו כלי הגינון, מכסחת הדשא, חומרי דישון ועוד.
לקראת המעבר לבית חדש הכולל גם גינה, קונים מחסן גינה כדי לרכז בו את כל הציוד הנדרש לתחזוקה השוטפת של הגינה . הלקוחות המטפלים בגינה מודעים לציוד הבסיסי שהם אמורים לרכוש או הם מבצעים את הקנייה הבסיסית על פי ההנחיות של הגנן ובהתאם לגודלה של הגינה ולתכולתה.
קיימים כמה גדלים וצורות של מחסן בגינה . המגמה היא אם יש מקום לרכוש את המחסן הגדול ביותר כך שכל הציוד יאוחסן באופן מסודר ובטיחותי. ציוד שיונח אחד על השני עלול להיפגם ולכן מומלץ להניחם זה לצד זה.

מדרגות עץ

בבתים חדשים בעלי כמה קומות יש צורך בייצור גרמי מדרגות בין קומה לקומה. במדרגות עץ אפשר למצוא היצע גדול של מדרגות העולות בקו ישר או בשני מהלכי מדרגות כלפי מעלה או לחילופין מדרגות מעוגלות העולות מעלה בצורת ספירלה. בשתי האופציות מותקן גם מעקה בטיחותי בצד המדרגות כדי למנוע נפילה .
מדרגות מאפשרות לבחור בין כמה סוגי מדרגות המיוצרות מעץ . כדי לשמור על הבטיחות מייצרים את המדרגות מעץ מאסיבי בלבד כמו עץ אלון . מעצבי הפנים בוחרים את הגוון המתאים לקו העיצובי של הבית, אפור בהיר או כהה, גווני חום בהירים או חמרה להשלמת מראה הבית.
הצורך במדרגות לבית חדש או בעת שיפוץ בית קיים, מוביל את מעצבי הפנים למרכז למכירת מדרגות עץ שנותן שפע של פתרונות יפים, יצירתיים ובטוחים. כאן בוחרים את הרוחב האופטימלי של כל מדרגה ומתכננים את מספר המדרגות הנדרש להגעה לקומה השנייה.
במפעלים גדולים נבנות גלריות המשמשות כמחסנים או משרדים . מדרגות עץ מאפשרות בחירה בין כמה סוגי מדרגות לנוחות המשתמשים. עץ מאסיבי שיעמוד במשקל של העובדים והציוד והתקנה בטוחה ויציבה כדי ליהנות מגרם המדרגות לאורך שנים רבות.
איטום בהתזה