פרקט ומחסן עצים

פרקט

פרקט למינציה הוא הפרקט הנמכר ביותר בישראל. בפרקט אפשר לראות מבחר גדול מאד של הפרקט בגוונים רבים של אפור חום ולבן . כדי ליצור משטחים יפים ומעניינים, בוחרים הלקוחות בלוחות בעלי הטקסטורות שנראים להם יפים במיוחד ובגודל הלוח, צר או רחב על פי רצונם.
פרקט כולל היצע נרחב מאד של פרקטי למינציה בעלי עמידות גבוהה ללחות ובעלי תכונת אנטיסטטי לנוחות בני הבית. לוחות העץ מיובאים מארצות שונות כמו איטליה וסין וזוכים לפופולריות רבה בשנים האחרונות.
מעצבי הפנים בוחרים פרקט גם עבור חדרי האמבטיה. פרקטים המבוססים על פולימרים עמידים גם בלחות גבוהה וגם במים ולכן הם מתאימים לחדרי הרחצה. נראות הפרקט על רצפת החדר יוצרת מראה קלאסי ואסתטי במיוחד . עמידות זו מתאימה למשטחים גדולים ולכן מתקינים פרקט זה גם במרפאות, בתי חולים ובמשרדים בעלי שטח רחב במיוחד.
פרקט מאפשר לבחור בין פרקט מעץ טבעי העשוי מעץ גומי בעובי 14 ס"מ, המחופה בשכבה של שמן ולקה או בפרקט למינציה שאותו אפשר לרכוש בשפע של גוונים, פיתוחי עץ וטקסטורות . השפע העצום מקשה על הבחירה והלקוח ברוב המקרים מחליט על הפרקט המשתלב באופן המושלם עם הריהוט, הווילונות וחפצי הנוי בבית.

מחסן עצים

מחסן עצים מכיל את כל הציוד לו זקוק נגר חובב, לוחות עץ אלון, אורן ואחרים בגדלים שונים על פי המידה הנדרשת. מכאן הדרך להרכבת הציוד היא פשוטה ובעיקר מלאה בהנאה.
קבלנים רבים מגיעים למחסן עצים כדי לרכוש לוחות עץ עבור עבודות טפסנות או פיגומים . הלוחות בגדלים הסטנדרטיים נמכרים לפי משקל ובמידת הצורך נחתכים על פי הגודל המתאים למידות הפרויקט. מדובר בלוחות עץ עמידים במיוחד המותאמים לשאת את המשקל של העובדים, הברזל ושאר הציוד .
מחסן עצים מוכר לוחות עץ להתקנת פרגולות בחצרות הבתים. לקוחות רבים מעדיפים לרכוש עץ גושני שהוא מסיבי במיוחד ועמיד בכל פגעי מזג האוויר. לוחות העץ נחתכים על פי בקשת הלקוח עבור התקנה עצמית או לחילופין, עבור התקנה של בעל מקצוע מנוסה בהתקנת פרגולות.
מי שמעוניין לרכוש מחסן לגינה, מגיע למחסן עצים. שם הוא נחשף לכמה סוגי מבנים מעץ המותאמים לאחסנת ציוד . לנוחות הלקוחות מיוצרים כמה גדלים של מחסנים הבנויים מעץ מסיבי בכל היקפו . זה פתרון מושלם להציב באחת מפינות המגרש את המחסן וליהנות מהשימוש בו.

ביטומן